Oferta konsorcjum Elektrotimu za 22,9 mln zł netto najkorzystniejsza dla PSEWarszawa, 05.08.2016 (ISBnews) - Oferta konsorcjum Elektrotimu i Zakładu Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Mega Pol, warta 22,86 mln zł netto, została uznana za najkorzystniejszą w przetargu Polskich Sieci Elektroenergetycznych (PSE), podała spółka.

"Zgodnie z powyższym zawiadomieniem oferta złożona przez konsorcjum Elektrotim S.A. i Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Mego Pol S.A. w ramach publicznego postępowania sektorowego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na: 'Świadczenie usług eksploatacyjnych na liniowych obiektach elektroenergetycznych PSE S.A.' (obszar zarządzany operacyjnie przez Oddziały PSE S.A. w Katowicach, Poznaniu, Bydgoszczy), została uznana przez zamawiającego za najkorzystniejszą ofertę z ceną netto w wysokości łącznej 22 860 498,00 zł za Pakiety od 1 do 13 i od 15 do 17" - czytamy w komunikacie.

Elektrotim specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych i systemów automatyki dla budownictwa i przemysłu. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r.

(ISBnews)