statystyki

Unibep wybuduje Osiedle 360 Etap II na 116 mieszkań za 28,68 mln zł

18 sierpnia 2016, 09:33 | Aktualizacja: 18.08.2016, 12:06
Źródło:ISBnews

Unibep zawarł umowę o wartości 28,68 mln zł na realizację w systemie generalnego wykonawstwa kolejnego etapu inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Kapelanów AK w Warszawie, poinformowała spółka. W II etapie ma być oferowane 116 mieszkań.

Reklama

Reklama
Zamawiającym jest należąca do grupy kapitałowej spółka zależna Unidevelopment, tj. Unibalaton, podano także.

"Przedmiotem umowy jest kompleksowe wykonanie zespołu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami i garażem podziemnym pn. Osiedle 360 Etap II, obejmującego budowę dwóch budynków wraz z garażem podziemnym, zagospodarowaniem terenu oraz połączeniem z drogą publiczną. W budynkach o wysokości od 6 do 9 kondygnacji znajdzie się 116 mieszkań, 4 lokale usługowe oraz 143 miejsca postojowe" - czytamy w komunikacie.

Termin rozpoczęcia realizacji Inwestycji ustalony został na III kwartał 2016 roku, zaś zakończenia na I kwartał 2018 roku, podano także.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Skonsolidowane przychody Unibepu sięgnęły 1,24 mld zł w 2015 r.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze