"Umowa została zawarta na czas wykonania przez Erbud S.A. wszelkich zobowiązań z niej wynikających, nie później niż w terminie 61 tygodni od dnia wydania nakazu rozpoczęcia robót, który to nakaz został wydany w chwili zawarcia umowy. Na podstawie umowy Erbud S.A., jako wykonawca, został zobowiązany do całkowitego i kompletnego wykonania budynku mieszkalnego w inwestycji Dom Saski w Warszawie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu na nieruchomości" - czytamy w komunikacie.

W czerwcu br. Vantage podawał, że wprowadził do oferty 56 mieszkań w ramach inwestycji Dom Saski w Warszawie. Oddanie do użytku mieszkań o powierzchni 39-110 m2 zaplanowano na IV kw. 2017 r. Nowa inwestycja Vantage Development powstaje u zbiegu ulicy Międzynarodowej i Alei Stanów Zjednoczonych.

Vantage Development S.A. to firma deweloperska, realizująca projekty w segmencie mieszkaniowym i biurowym. Spółka jest notowana na GPW od marca 2012 r. W 2015 r. sprzedała 613 lokali w porównaniu do 255 sprzedanych rok wcześniej.

(ISBnews)