"T-Bull to wiodący producent gier na platformy mobilne, który dynamicznie wzmacnia swoją pozycję na światowym rynku. Jestem pewny, że świetne perspektywy tej spółki znajdą odbicie w jej wycenie, a sam NewConnect jest dla niej przystankiem na rynek główny" - powiedział prezes Tech Invest Group Jacek Strzelecki, cytowany w komunikacie.

T-Bull specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji gier na urządzenia mobilne. Wrocławskie studio udostępniło w modelu free-to-play ponad 150 tytułów, a wolumen pobrań przekroczył 170 mln. TIG posiada 166 816 akcji T-Bull, co przekłada się na 15,14% kapitału tej spółki, podano również.

"T-Bull to doskonały przykład realizacji naszej strategii. Zgodnie z nią zainwestowaliśmy w tę spółkę na wczesnym etapie rozwoju, wspieraliśmy jej budowę, a teraz cieszymy się z sukcesów i jej upublicznienia" - powiedział przewodniczący rady nadzorczej Mariusz Muszyński, również cytowany w komunikacie.

T-Bull to producent gier mobilnych. Obligacje spółki są notowane na Catalyst.

Tech Invest Group jest spółką notowaną na NewConnect. Prowadzi działalność inwestycyjną poprzez dokapitalizowanie, głównie niepublicznych, podmiotów działających w różnorodnych segmentach biznesu, w połączeniu z operacyjnym wsparciem ich rozwoju.

(ISBnews)