Briju zawarło list intencyjny z zagranicznym dostawcą metali szlachetnych, który jest zainteresowany nawiązaniem współpracy z Grupą Kapitałową Briju, podała spółka."Spółka oraz nowy dostawca wyrazili w liście intencyjnym zamiar nawiązania między nimi i ich podmiotami powiązanymi ewentualnej współpracy w dziedzinie rynków metali szlachetnych" – czytamy w komunikacie.

Strony zadeklarowały zamiar prowadzenia negocjacji celem ustalenia warunków dostaw metali szlachetnych (w szczególności złota), które mają być nabywane przez spółkę lub jej podmioty powiązane, podano również.

"W ocenie zarządu spółki, nawiązanie współpracy z nowym dostawcom może pozytywnie wpłynąć na przychody ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Briju w segmencie surowce" – czytamy dalej.

Briju specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i dystrybucji wysokiej jakości wyrobów jubilerskich ze złota, srebra oraz z kamieni szlachetnych i syntetycznych. Zajmuje się również handlem hurtowym w segmencie metali szlachetnych, głównie złota i srebra. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od maja 2014 r.

(ISBnews)