Empik otworzy minimum 3 lokalizacje w formacie FutureStore do końca 2017 r.Warszawa, 13.09.2017 (ISBnews) - Empik otworzy do końca roku co najmniej trzy lokalizacje w formacie FutureStore Empik, włącznie z otwieranym jutro salonem w Galerii Północnej w Warszawie, podała sieć.

"Empik rozszerza sieć swoich salonów w Warszawie. Do grupy 28 działających już w stolicy sklepów dołącza premierowa lokalizacja w nowo otwieranej Galerii Północnej. To już siódmy FutureStore Empik w Polsce a trzeci w Warszawie. Do końca roku sieć otworzy jeszcze co najmniej dwie lokalizacje w tym nowoczesnym formacie" - czytamy w komunikacie.

"Kolejny FutureStore zostanie otwarty już 22 września w warszawskiej Arkadii (w nowej lokalizacji) a 18 października – we Wrocławiu (Wroclavia)" - uzupełniono.

Nowy warszawski salon będzie miał powierzchnię blisko 400 m2, podano także.

"FutureStore to innowacyjny koncept omnichannel – przenika się w nim świat realny ze światem online – między innymi dzięki stanowisku empik.com. W internetowym sklepie od razu można zamówić produkt, którego w danym momencie nie znajdziemy na półce, z bezpłatną dostawą do wybranego salonu. Na ekranie w strefie 'Nie przegap' Empik prezentuje zapowiedzi spotkań autorskich w swoich salonach oraz zajawki najważniejszych i najciekawszych wydarzeń kulturalnych w całej Polsce, na które warto się wybrać" - przypomniano w materiale.

Empik to największa sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku z ok. 240 salonami. Jest również operatorem jednego z największych sklepów internetowych w Polsce. Jest częścią Grupy Empik Media & Fashion S.A.

(ISBnews)