Ghelamco Invest wyemituje łącznie do 70 tys. obligacji w dwóch seriachWarszawa, 10.11.2017 (ISBnews) - Ghelamco Invest podjęło decyzję w sprawie przeprowadzenia oferty publicznej do 50 tys. obligacji serii PH oraz oferty niepublicznej do 20 tys. obligacji serii PI, podała spółka.

„Oferta publiczna obligacji serii PH będzie skierowana wyłącznie do klientów profesjonalnych […], zaś oferta niepubliczna obligacji serii PI będzie skierowana wyłącznie do klientów detalicznych" – czytamy w komunikacie.

Obligacje emitowane są w ramach V programu emisji obligacji zabezpieczonych poręczeniem udzielonym przez jedynego wspólnika Granbero Holdings Limited, w ramach którego spółka może dokonywać wielokrotnych emisji obligacji do maksymalnej łącznej wartości nominalnej wyemitowanych w ramach programu i niewykupionych obligacji w wysokości 400 mln zł.

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz lider zrównoważonego budownictwa w Polsce. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych.

(ISBnews)