Zarząd Getin Holding z prezesem Piotrem Kaczmarkiem powołany na nową kadencjęWarszawa, 27.03.2018 (ISBnews) - Rada nadzorcza Getin Holding powołała na nową kadencję zarząd w niezmienionym składzie, z Piotrem Kaczmarkiem jako prezesem, podała spółka.

"Rada nadzorcza emitenta na posiedzeniu w dniu 27 marca 2018 r. powołała do składu zarządu emitenta na nową wspólną kadencję, ze skutkiem od dnia 13 maja 2018 r., następujące osoby: pana Piotra Kaczmarka jako prezesa zarządu, pana Krzysztofa Jarosława Bieleckiego jako I wiceprezesa zarządu oraz panią Izabelę Lubczyńską i pana Krzysztofa Florczaka jako członków zarządu" - czytamy w komunikacie.

W marcu 2015 r. rada nadzorcza Getin Holding powołała do składu zarządu na nową wspólną kadencję Piotra Kaczmarka jako prezesa oraz Izabelę Lubczyńską i Františka Babický jako członków zarządu.

Krzysztof Jarosław Bielecki od stycznia 2017 r. pełni funkcję I wiceprezesa Getin Holding.

Krzysztof Florczak w Getin Holding odpowiada za rozwój spółek na terenie Federacji Rosyjskiej oraz Białorusi jednocześnie pełniąc funkcję CRO na poziomie holdingu.

Grupa Getin Holding prowadzi działalność operacyjną w 5 krajach w 7 branżach (bankowość, leasing, pośrednictwo finansowe, doradztwo księgowe, finansowanie publicznej służby zdrowia i jednostek samorządu terytorialnego, obrót i zarzadzanie wierzytelnościami oraz faktoring). Akcje Getin Holding są notowane na GPW od 2001 roku.

(ISBnews)