Erbud zrealizuje III etap Dorzecza Legnickiej dla Vantage za 47 mln zł nettoWarszawa, 25.05.2018 (ISBnews) - Spółka zależna Vantage Development, realizująca inwestycję mieszkaniową 'Dorzecze Legnickiej' we Wrocławiu, zawarła z Erbudem umowę na generalne wykonawstwo III etapu inwestycji za 47 mln zł netto, podał Vantage.

"Na podstawie umowy wykonawca został zobowiązany do całkowitego i kompletnego wykonania zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym w inwestycji Dorzecze Legnickiej etap III wraz z zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu [...] Etap III inwestycji obejmować będzie 204 mieszkania" - czytamy w komunikacie.

Zakończenie całości robót zostało przewidziane w terminie 64 tygodni od dnia doręczenia nakazu rozpoczęcia robót, który to nakaz zamawiający może wydać najpóźniej do dnia 31 marca 2019 roku, podano także.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży (razem) sięgnęły 1 805,46 mln zł w 2017 r.

Vantage Development S.A. to firma deweloperska, realizująca projekty w segmencie mieszkaniowym i biurowym. Spółka jest notowana na GPW od 2012 r. W ub.r. sprzedała 1 034 lokale.

(ISBnews)