Magda Gessler najatrakcyjniejszą reklamowo celebrytką. Wyprzedziła Janowskiego

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
19 kwietnia 2012, 05:12
Telewizja
Telewizja/ShutterStock
Magda Gessler wśród najbardziej atrakcyjnych reklamowo celebrytów zajmuje pierwsze miejsce - wynika z badań domu mediowego Pan Media Western, a informuje o tym "Gazeta Wyborcza".

Pozycja Roberta Janowskiego, gospodarza "Jaka to melodia?", wydawała się niezagrożona. Tymczasem "Kuchenne rewolucje" zarobiły dla TVN w I kw. br. na reklamach prawie o 1,4 mln zł więcej.

Hit telewizji publicznej przyniósł reklamodawcom dużo mniejszą widownię i liczba reklam emitowanych przy "Jaka to melodia?" spadła ponad dwukrotnie - z 2,47 tys. do 1,06 tys.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: PAP
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj