Od czasu rozwodu Katie Holmes nabrała wiatru w żagle, jej modowa marka rośnie w siłę, ona sama promienieje - co skrzętnie relacjonują na bieżąco tabloidy. Jak donosi portal WWD aktorka została również nową twarzą kosmetyków Bobbi Brown. Dodatkowo obie panie stworzą wspólnie limitowaną kolekcję kosmetyków.

"Katie Holmes ucieleśnia wizerunek kobiety, promowany przez markę. Jej osoba przywodzi mi na myśl współczesną wersję Ali McGraw, którą zawsze podziwiałam" - przyznała Bobbi Brown. "Katie jest naturalną pięknością, wspaniałą matką i silną kobietą. Kiedy ją spotkałam, pomyślałam, że wpisuje się w wartości prezentowane przeze mnie i markę, którą tworzę. Poza tym świetnie się dogadujemy" - dodała Brown.

Również aktorka nie szczędziła makijażystce ciepłych słów. Podkreśliła również jak wielką moc dla kobiety ma makijaż, i to jak bardzo jest szczęśliwa, mogąc reprezentować markę, która jest najlepszą wizytówką przemysłu kosmetycznego.

"Marka Bobbi Brown, jest jedną z tych, po które kobiety chętnie sięgają - jest dostępna i w prosty sposób pozwala poprawić wizerunek każdej z nas. Jestem szczęśliwa, że w takiej formie mogę dołączyć do tego zespołu" - przyznała Holmes. "Czasem wystarczy jedynie nałożyć szminkę, albo róż i kobieta od razu odzyskuje pewność siebie" - dodała.

Reklama

Od 2009 roku marka Bobbi Brown obecna jest na rynku polskim.

"Kobiety chcą pozostać sobą, jedynie wyglądać przy tym piękniej i czuć się bardziej pewne siebie" - to filozofia, która od samego początku przyświeca makijażystce Bobbi Brown. Dzięki linii pomadek, którymi zadebiutowała w 1991 roku, to myślenie stało się także filozofią milionów klientek.

Patrząc na obecne kosmetyki artystki wciąż można zaobserwować, że kieruje się podobnymi zasadami. Jej podkłady, korektory oraz pudry stanowią dopełnienie dla skóry i przede wszystkim sprawiają, że wygląda ona naturalnie. Gama odcieni do oczu, policzków i ust zawiera zarówno subtelne, jak i intensywne barwy. Dla Bobbi Brown, aktywnie działającej artystki makijażu, przedsiębiorcy i matki trójki dzieci, najważniejsze wciąż jest utrzymanie równowagi, kultywowanie pozytywnego podejścia oraz akceptacja samej siebie.

"Tajemnica piękna jest dla mnie całkiem prosta. Chodzi o to, by zrozumieć, kim się jest i znaleźć odwagę, by sobą być. Głęboko wierzę, że kobieta jest najpiękniejsza, kiedy przypomina siebie. Stawiam sobie za cel nauczyć kobiety, jak wykorzystać makijaż do tego, kim jest i czym się zajmuje" - mówi o swojej misji Bobbi Brown.