"Przyczyną rezygnacji Pana Jarosława Bauca są względy osobiste" - czytamy w komunikacie.

W wyniku zmiany zarząd spółki od dnia 10 grudnia 2013 roku działać będzie w następującym składzie: Krzysztof Witoń – prezes zarządu; Dariusz Jędrzejczyk - wiceprezes zarządu oraz Krzysztof Rybka – wiceprezes zarządu, podano również.

Bauc wszedł do zarządu Hawe w lipcu br. Jak zapowiadał Witoń, do głównych zadań Bauca miało należeć kompleksowe zapewnienie finansowania Hawe, w tym w szczególności: dostosowanie okresu finansowania dłużnego do horyzontu inwestycyjnego spółki. Dodatkowo miał być odpowiedzialny za przygotowanie finansowania projektu FTTH.

>>> Czytaj też: Hawe wnosi Hawe Telekom do Mediatela, który będzie platformą budowy FTTH

Jednocześnie spółka poinformowała, że w związku ze złożeniem rezygnacji przez Dawida Sukacza, na członka rady nadzorczej została powołana Joanna Baniak.

Grupa Kapitałowa Hawe świadczy kompleksowe usługi operatorskie na bazie posiadanej infrastruktury światłowodowej oraz usługi projektowe i budowlane dla branży telekomunikacyjnej, elektroenergetycznej i samorządów terytorialnych. Jest notowana na GPW od 2007 roku. W 2012 spółka odnotowała 108 mln zł skonsolidowanych przychodów.