Salvatore Babones: Największe zagrożenie dla gospodarki Europy nadciąga z Azji

Ten tekst przeczytasz w
12 października 2015, 06:23
Azja to dziś serce globalnej gospodarki. Spowolnienie wzrostu PKB w tym regionie będzie z pewnością odczuwalne także we wschodniej Europie - uważa Salvatore Babones, profesor socjologii i polityki społecznej na Uniwersytecie w Sydney, z którym Dziennik Gazeta Prawna rozmawiał podczas EFNI (Europejskiego Forum Nowych Idei).

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj