Z wizytą we Wrocławskim Centrum Badań EIT+ [WIDEO]

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
16 października 2015, 08:20
Kampus Pracze, w którym swoją siedzibę ma Wrocławskie Centrum Badań EIT+, stał się jednym z kluczowych miejsc na innowacyjnej mapie Polski.

23 tys. metrów kwadratowych, około 40 laboratoriów bio- i nanotechnologicznych, 59 projektów badawczych i ponad 200 firm współpracujących na co dzień - tak w skrócie można opisać działalność Wrocławskiego Centrum Badań EIT+, które powstało jako wspólne przedsięwzięcie władz miasta Wrocławia oraz największych wrocławskich uczelni.

- To, co jest szalenie ważne to koncentracja na celach. To nie jest zajmowanie się wszystkim. Trzeba dzisiaj się spieszyć, ale również dać sobie szansę na myślenie. I nie kopiować całego świata - mówi prof. Jerzy Langer – prezes Wrocławskiego Centrum Badań EIT+.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: x-news
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj