"Choć bardzo pragnęliśmy opublikować Patch 1.2 do 'Cyberpunka 2077' w czasie, w jakim zapowiadaliśmy wcześniej, niedawny cyberatak na infrastrukturę IT studia i rozległy zakres aktualizacji oznaczają, że tak niestety się nie stanie - będziemy potrzebować więcej czasu" - czytamy na profilu spółki na Twitterze.

"Nasz cel dla Patcha 1.2 sięga wyżej niż którekolwiek z poprzednich aktualizacji. Pracujemy nad licznymi usprawnieniami dotyczącymi ogólnej jakości oraz poprawkami i nadal musimy pracować, aby mieć pewność, że właśnie to otrzymacie. Mając to na względzie, celujemy w wypuszczenie Patcha w drugiej połowie marca" - czytamy dalej.

CD Projekt zapowiadał serię aktualizacji (update) gry "Cyberpunk 2077". W styczniu opublikował pierwszą łatkę (patch). Drugi patch był zapowiadano na luty.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria "Wiedźmin" oraz najnowsza superprodukcja "Cyberpunk 2077".

(ISBnews)