„Jesteśmy na etapie finalizowania dokumentu informacyjnego, który wyślemy w najbliższym czasie. Liczymy na debiut na NewConnect jeszcze w tym roku” – powiedział ISBtech prezes Paweł Kozakowski.

Studio aktualnie pracuje nad tytułami: Hell Architect, Autopsy Simulator i Taxi Simulator.

„Najpierw chcemy skupić się na premierze pełnej wersji gry Hell Architect na PC i Nintendo Switch. Następnie wydamy prolog do gry Autopsy Simulator oraz pełną wersję tego tytułu, która w pierwszej kolejności pojawi się na komputerach stacjonarnych. Priorytetem dla nas na pewno jeszcze jest ukończenie dużego dema gry Taxi Simulator. Wszystkie plany chcemy zrealizować do końca 2021 roku.” – dodał prezes.

Model biznesowy Woodland Games zakłada produkcję wyróżniających się gier, które nie mają bezpośredniej konkurencji oraz mają ponadprzeciętny potencjał sprzedaży. Dodatkowo każda z gier będzie rozwijana przez kilka lat po premierze poprzez płatne DLC oraz porty na kolejne platformy. Obecnie spółka pracuje nad trzema grami, których premiery będą miały miejsce w 2021 r. i 2022 r.

Woodland Games to producent gier wideo na PC, Nintendo Switch i urządzenia mobilne z Grupy PlayWay. Studio działa na rynku od 2016 roku. Docelowo spółka własnymi zasobami planuje rozwijać gry przez kilka lat po premierze oraz we własnym zakresie portować na kolejne platformy.