"UF Games w II połowie sierpnia przesłał poprawiony dokument informacyjny na GPW i obecnie spółka oczekuje na odpowiedź. W trakcie procesu są także spółki Demolish Games, Manager Games i ConsoleWay (wszystkie w Domu Maklerskim INC) oraz Games Box (Blue Oak). Golden Eggs przekształciło się w spółkę akcyjną i obecnie jest na etapie wyboru autoryzowanego doradcy" - powiedział Zawadzki podczas czatu na portalu Strefainwestorów.pl.

UF Games został powołany wspólnie przez Ultimate Games i Forever Entertainment w 2018 r. Przedmiotem działalności spółki jest portowanie gier na konsole oraz ich wydawnictwo.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od lipca 2019 r.

(ISBnews)