Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ranking AirHelp Score: najgorsze i najlepsze linie lotnicze na świecie

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Nr 2 na świecie - Air Dolomiti Mała włoska linia lotnicza (10 samolotów) zajęła drugie miejsce w rankingu AirHelp Score z ogólną notą 8,5/10. Mimo tego, że jest to linia nisko budżetowa, zapewnia dobrą jakość usług. Dzięki niewielkiej flocie i ograniczonej liczbie krótkich i średnich lotów przewoźnik jest zawsze o czasie. Do tego, linia sprawnie rozwiązuje wszystkie wnioski o odszkodowanie w przypadku opóźnienia lub odwołania lotu.
Nr 2 na świecie - Air Dolomiti Mała włoska linia lotnicza (10 samolotów) zajęła drugie miejsce w rankingu AirHelp Score z ogólną notą 8,5/10. Mimo tego, że jest to linia nisko budżetowa, zapewnia dobrą jakość usług. Dzięki niewielkiej flocie i ograniczonej liczbie krótkich i średnich lotów przewoźnik jest zawsze o czasie. Do tego, linia sprawnie rozwiązuje wszystkie wnioski o odszkodowanie w przypadku opóźnienia lub odwołania lotu. / Forsal.pl
Ranking porównuje ponad 70 linii lotniczych z całego świata, biorąc pod uwagę trzy kryteria: jakość obsługi, punktualność lotów oraz sposób, w jaki linie lotnicze rozpatrują wnioski o rekompensatę. Zestawienie wskazuje, że cena nie powinna być jedynym kryterium wyboru lotu. Równie ważny jest standard obsługi klienta lub pewność, że pieniądze zostaną zwrócone w przypadku opóźnienia lub anulowania lotu.
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Hex
    2016-11-18 15:08
    "Mimo, że linia NIE znalazła się na podium w Polsce, LOT zajmuje 31 miejsce w klasyfikacji światowej, plasując się obok takich linii jak Air Berlin czy Delta Air Lines. " no właśnie 2 miejsce na podium w Polsce, połowa newsów na kolanie pisana, połowa to algorytmy agregatorów treści zbierają co mogą i wrzucają po "polskawemu"
    1
    zgłoś
Reklama

Zobacz więcej