Oferta Euro Stylu odpowiada różnorodnym oczekiwaniom – zarówno osób poszukujących mieszkania dla siebie nad morzem czy też nieruchomości w celach typowo inwestycyjnych. W dobie pracy zdalnej pojawiła się też nowa grupa klientów, którzy dzielą swoje życie pomiędzy dwa miasta. Takie osoby chętnie kupują mieszkania w nadmorskiej okolicy, by w wolnym czasie cieszyć się bliskością morza i plaży.

Wydma&Las – wypoczywaj i zarabiaj

Szukając nieruchomości na Półwyspie Helskim warto zwrócić uwagę na luksusowe apartamenty Wydma&Las w Jastarni. Wraz z przynależnym do nich terenem rekreacyjnym o powierzchni 4,5 tys m2 stworzą miejsce do kameralnego wypoczynku na łonie natury.

ikona lupy />
Wydma&Las – apartamenty w sąsiedztwie sosnowego Lasu / Materiały prasowe

- Wydma&Las to wyjątkowa inwestycja, która powstaje na granicy Jastarni i Juraty, nieco na uboczu turystycznego zgiełku. „Zatopiona” jest w lesie pełnym sosen o charakterystycznych dla półwyspu, powyginanych od wiatru kształtach. Zaledwie 200 metrów dzieli nasze apartamenty od otwartego morza z szeroką piaszczystą plażą, do której wiedzie leśna ścieżka. Z drugiej zaś strony mamy znacznie płytsze i spokojniejsze wody zatoki, doskonałe dla wind- i kitesurferów –mówi Magdalena Reńska, dyrektor zarządzająca i członek zarządu w spółce Euro Styl.

Lokale w pierwszej części kompleksu – Apartamenty WYDMA - sprzedały się w błyskawicznym tempie, i ich nabywcy już zarabiają na wynajmie. Z kolei będące w ostatniej fazie budowy apartamenty LAS stworzą trzy kolejne kameralne budynki z apartamentami. W sprzedaży pozostały jeszcze ostatnie lokale o powierzchni od 38 do 45 m kw. Apartamenty mogą stanowić dla właścicieli wymarzony second home nad morzem lub mogą oni je wynajmować i czerpać z tego zyski, powierzając zarządzanie operatorowi - spółce Your Destination, należącej do Grupy Dom Development.

Siła przyciągania inwestorów na historyczne tereny w Gdańsku

W Gdańsku, na postoczniowych Euro Styl realizuje DOKI oraz MONTOWNIĘ. Powstają one blisko wielu atrakcji Starego Miasta i pięknie odrestaurowanego dworca Gdańsk Główny. Dwa budynki mieszkalne z komfortowym apartamentami w inwestycji DOKI zostały oddane do użytku, a w dwóch kolejnych klienci odbiorą klucze do swoich lokali w I kwartale 2024 roku. Integralną częścią DOKÓW jest MONTOWNIA – zabytkowy budynek z loftami hotelowymi, przestrzenią konferencyjną oraz foodhallem ze światową kuchnią, który stał się hitem tego lata.

ikona lupy />
Doki – komfortowe apartamenty w centrum Gdańska / Materiały prasowe

- W pełni wyposażonelofty hotelowe w MONTOWNI stanowią unikatowy produkt inwestycyjny sprzedawany inwestorom indywidualnym. Autentyczność wnętrz, artefakty z historią w tle, niebanalne dzieła sztuki i przepyszne jedzenie powodują, że jest to inwestycja najwyższej klasy, wyróżniająca się lokalnie i w skali kraju. Część hotelowa - MONTOWNIA Lofts&Experience – wiosną tego roku przebojem weszła na rynek, co potwierdza ponad 1200 opinii klientów na portalu booking.com, gdzie średnia ocen obiektu wynosi 9,7 - opisuje Magdalena Reńska.

Lofty w MONTOWNI najczęściej kupują osoby aktywne zawodowo, lokujące swoje nadwyżki finansowe, które dzięki wygodnemu modelowi biznesowemu mogą cieszyć się zyskami z wynajmu bez angażowania własnego czasu. W ofercie sprzedaży pozostało kilkanaście gotowych loftów - to gratka dla inwestorów, którzy chcą, by nieruchomość od razu zaczęła generować zyski.

ikona lupy />
Montownia – zabytkowy budynek w industrialnym stylu / Materiały prasowe

Przestrzenie wspólne MONTOWNI wzbogacają m.in. wielkogabarytowe pejzaże oraz „Ławica Stworzeń”, czyli 17 wykonanych z muszli, efektownych lamp o długości nawet 9 metrów, które zawisły między kondygnacjami. Ich autorem jest uznany gdański artysta Tomasz Krupiński. Ściany loftów zdobią wielkoformatowe zdjęcia stoczniowe autorstwa dokumentalisty Michała Szlagi.

Postaw na najwyższą jakość

Inwestycje Euro Stylu gwarantują optymalny zestaw korzyści – zarówno pod względem funkcjonalności i wygody mieszkańców, jak i rozwiązań obniżających koszty eksploatacyjne. W inwestycjach zastosowano też proekologiczne rozwiązania np. zielone dachy, elementy małej retencji, energooszczędne oświetlenie, które dodatkowo podnoszą ich jakość. To wszystko sprawia, że oferta Euro Stylu znajduje uznanie klientów szukających wysokiej jakości mieszkań i apartamentów.