"Już od blisko siedmiu lat Osiedle Wilno cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Jest jednym z najszybciej rozwijających się miejsc na mapie Warszawy, lubianym przede wszystkim przez młode pokolenie, w tym rodziny z dziećmi. Osiedle Wilno to przyjazne, spokojne i komfortowe miejsce do życia, dobrze skomunikowane z centrum miasta. Realizując tę inwestycję, zadbaliśmy bowiem nie tylko o estetykę, jakość architektury, ale także o infrastrukturę komunikacyjną. Mam nadzieję, że nowy etap Wilna będzie cieszył się równie dużym zainteresowaniem jak poprzednie fazy projektu" - powiedział prezes Jarosław Szanajca, cytowany w komunikacie.

Wieloetapowe osiedle Wilno (którego budowa rozpoczęła się w 2010 roku) to projekt przewidziany łącznie na ok. 2 500 lokali. W nowym etapie powstanie 7 trzypiętrowych budynków o różnej wielkości, w których zaplanowano łącznie 300 lokali oraz 6 lokale usługowe, podano również.

Dom Development - jeden z największym deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2016 r. spółka sprzedała 2 735 lokali wobec 2 383 rok wcześniej.

(ISBnews)