JW Construction rozpozna w przychodach grupy za I kw. br. 140 lokaliWarszawa, 07.04.2017 (ISBnews) - Szacowana liczba lokali, które zostaną rozpoznane w przychodach grupy kapitałowej J.W. Construction Holding za I kwartał 2017 r. wynosi ok. 140 sztuk wobec 128 sztuk rok wcześniej, podała spółka.

"Liczba zawartych w I kwartale 2017 r. umów deweloperskich, przedwstępnych umów sprzedaży (tzn. dotyczących zakończonych inwestycji, umów z innymi podmiotami niż klienci indywidualni oraz lokali usługowych) oraz płatnych rezerwacji przez wszystkie spółki z grupy kapitałowej emitenta wyniosła 401 sztuk" - czytamy w komunikacie.

Spółka podała, że w analogicznym okresie ubiegłego roku liczba zawartych umów przez wszystkie spółki z grupy kapitałowej wyniosła 343 sztuki.

"Przedstawione informacje mogą różnić się od danych ostatecznych, które zostaną przedstawione podczas publikacji raportu okresowego za I kwartał 2017 r." - podsumowano w informacji.

JW Construction Holding to polski deweloper mieszkaniowy, notowany od 2007 r. na warszawskiej giełdzie. Oprócz realizowania projektów deweloperskich, firma zajmuje się także działalnością budowlaną jako generalny wykonawca większości inwestycji. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r.

(ISBnews)