Robyg uruchamia kolejny etap Young City 2 na Bemowie, wybuduje 360 lokaliWarszawa, 20.06.2017 (ISBnews) - Robyg uruchamia kolejny etap Young City 2 - inwestycji na warszawskim Bemowie, podała spółka. W ramach nowej części osiedla wybudowanych zostanie 360 lokali.

"Osiedle Young City to spektakularny sukces grupy Robyg - wszystkie 1 302 lokale o łącznej powierzchni 56,2 tys. m2 rozeszły się w błyskawicznym tempie. Sprzedaż 100% mieszkań w krótkim czasie to dowód, że założenia projektu, jak i jego wykonanie spotkały się z uznaniem klientów, a grupa dostarczyła rozwiązanie doskonale dopasowane do oczekiwań rynku. Powodzenie Young City w połączeniu z niesłabnącym zainteresowaniem kupujących - nawet po wyczerpaniu pierwotnej oferty - zaowocowało decyzją o nabyciu kolejnej działki w okolicy i uruchomieniu Young City 2. Inwestycja ta kontynuuje koncepcję leżącą u podstaw oryginalnego projektu - stworzenia kompleksowego mini miasteczka wraz z niezbędną infrastrukturą, gdzie mieszkańcy będą mieli wszystkie usługi w pobliżu domu" - powiedziała dyrektor ds. sprzedaży Joanna Chojecka, cytowana w komunikacie.

Deweloper planuje rozpoczęcie prac budowlanych w III kw. br., a ich koniec przewidziany jest na początek IV kw. 2018 roku.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje na Bemowie, Mokotowie, w Ursusie, Wilanowie, Woli, bliskim Tarchominie oraz Żoliborzu, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów - m.in. w dzielnicy Włochy.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku. Kontraktacja mieszkań w 2016 roku wyniosła 2 957 lokali.

(ISBnews)