Play: W naszej ofercie tradycyjna telekomunikacja balansuje się z rozrywkąWarszawa, 22.06.2017 (ISBnews) - W ofercie P4, operatora sieci Play, „tradycyjna" telekomunikacja zaczyna balansować się z częścią rozrywkową, poinformował członek zarządu Bartosz Dobrzyński.

„W naszej ofercie tradycyjna telekomunikacja zaczyna się balansować z częścią rozrywkową. Wprowadzamy 'Stan nielimitowany', czyli łącznie 7 usług. Rozmowy, SMS-y, mobilny internet oraz 'roam like at home' uzupełniają nasza telewizja Play Now, serwis streamingu muzyki Tidal oraz nowa usługa, czyli serwis video Showmax" – powiedział Dobrzyński podczas prezentacji oferty.

Play ma 1,35 mln klientów Tidal i 484 mln odtworzeń muzyki. Serwis oferuje 48,5 mln utworów i 60 tys. plików video. Jak podają przedstawiciele operatora, Tidal stał się w Polsce pierwszym serwisem streamingu muzyki i drugim źródłem muzyki online. Z kolei Play Now TV, oferowana w cenie pakietu, to obecnie 55 kanałów telewizyjnych.

Oferta "Stan nielimitowany" będzie dostępna od piątku i obowiązuje również na terenie UE.

Wcześniej Play Communications - właściciel 100% udziałów w P4, operatorze sieci Play - ogłosiło zamiar przeprowadzenia pierwszej oferty publicznej akcji oraz ubiegania się o dopuszczenie i wprowadzenie akcji do obrotu na rynku regulowanym GPW.

Play świadczy mobilne usługi głosowe, tekstowe oraz transmisji danych klientom indywidualnym oraz biznesowym (przede wszystkim małym i średnim przedsiębiorstwom) w oparciu o umowę oraz na kartę poprzez swoją własną sieć telekomunikacyjną 2G/3G/4G LTE, a także w oparciu o długoterminowe umowy o roamingu krajowym zawarte z trzema pozostałymi operatorami sieci komórkowych w Polsce.

(ISBnews)