QubicGames: Gra 'Jumping Joe!' na Nintendo Switch pojawi się w I kw. 2018 r.Warszawa, 24.11.2017 (ISBnews) - QubicGames podpisał z firmą Scalac umowę licencyjno-wydawniczą na wprowadzenie gry "Jumping Joe!", na platformę Nintendo Switch, podała spółka.

"Współpraca obejmować będzie implementację gry na nową platformę, jej wydanie, marketing oraz dystrybucję. Premiera gry na platformę Nintendo Switch planowana jest w pierwszym kwartale 2018 r." - czytamy w komunikacie.

Spółka podała także, że w zamian za licencję na wydawanie gry Scalac otrzyma wynagrodzenie w postaci Revenue Share (procentu od przychodów ze sprzedaży gry) rozliczanego kwartalnie.

QubicGames S.A. jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 r. i wyprodukowało już łącznie ponad 20 gier wideo. Do 2012 r. spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 r. zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac. Spółka jest notowana na NewConnect od września 2016 r.

(ISBnews)(ISBnews)