Daniel Folian został nominowany na stanowisko dyrektora finansowego WarimpeksuWarszawa, 08.12.2017 (ISBnews) - Rada nadzorcza Warimpeksu nominowała na dyrektora finansowego Daniela Foliana od 1 stycznia 2018 r., poinformowała spółka.

"Komisja kadrowa rady nadzorczej spółki Warimpex Finanz- und Beteiligungs Aktiengesellschaft nominowała Daniela Foliana do objęcia funkcji członka zarządu, a także dyrektora finansowego (CFO) od dnia 1 stycznia 2018 r." - czytamy w komunikacie.

Dotychczasowy CFO Warimpeksu - Georg Folian - ustępuje z funkcji członka zarządu z dniem 1 stycznia 2018 r., dodano.

"Daniel Folian (lat 37) studiował ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu, którą ukończył doktoratem w 2008 r. Zawodowe doświadczenia gromadził pracując m.in. dla OBI Bau- und Heimwerkermärkte GmbH oraz w PwC Pricewaterhouse Coopers GmbH. Od 11 lat pracuje w firmie Warimpex jako prokurent i szef działu relacji inwestorskich. Ponadto Daniel Folian piastował i piastuje stanowiska zarządcze oraz w radach nadzorczych różnych spółek austriackich i międzynarodowych" - czytamy dalej.

Warimpex Finanz- und Beteiligungs to spółka inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Wiedniu, notowana na giełdach w Wiedniu i w Warszawie.

(ISBnews)