Piotr Gajek zrezygnował z funkcji wiceprezesa Work ServiceWarszawa, 08.12.2017 (ISBnews) - Piotr Gajek zrezygnował z funkcji wiceprezesa Work Service, będzie jednak nadal doradcą prezesa ds. restrukturyzacji i wdrażania strategii, podała spółka.

"Dzięki wprowadzonym zmianom w zarządzaniu polskimi strukturami Piotr zwiększył rentowność działalności, a sprzedaż nowych kontraktów wzrosła o 40%. Rozumiem decyzję Piotra i chce mu serdecznie podziękować za pracę w zarządzie. Liczę, że przez najbliższe miesiące będzie nas wspierał w dokończeniu procesów transformacyjnych i wdrożeniu nowej" - powiedział prezes Maciej Witucki, cytowany w komunikacie.

Piotr Gajek jest związany z Work Service od kwietnia 2016 r., gdy został wiceprezesem zarządu odpowiedzialnym za finanse grupy, a następnie za obszar Polski - największą linię biznesową grupy. W ostatnich miesiącach, wraz z całym zarządem, przygotowywał nową strategię Work Service na lata 2018-2020, podano także.

Work Service jest największą spółką sektora usług personalnych w Polsce i liderem w regionie CEE. Głównym inwestorem finansowym w Work Service jest fundusz private equity PineBridge Investments. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie.

(ISBnews)