Akcjonariusze Ailleronu zdecydują 6 VI o niewypłacaniu dywidendy za 2017 r.Warszawa, 14.05.2018 (ISBnews) - Akcjonariusze Ailleronu zdecydują 6 czerwca br. o niewypłacaniu dywidendy z zysku za 2017 r., wynika z uchwał na walne zgromadzenie opublikowanych przez spółkę.

"Zwyczajne walne zgromadzenie spółki pod firmą Ailleron Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie, działając na podstawie art. 395 § 2 pkt 2) k.s.h., postanawia zysk netto osiągnięty w roku obrotowym 2017 w całości, to jest w kwocie 8 297 002,87 zł, przeznaczyć na kapitał zapasowy spółki" - czytamy w komunikacie.

Interes spółki przemawia za zatrzymaniem zysku w spółce, co otwiera możliwości dla dalszego dynamicznego rozwoju działalności spółki oraz umożliwiać będzie pokrycie kosztów związanych z tym przyszłych inwestycji spółki, uzasadniono.

Ailleron (połączone firmy: Wind Mobile i Software Mind) specjalizuje się w budowaniu produktów i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Produkty skierowane są zarówno do szeroko pojętego sektora finansowego, jak i telekomunikacyjnego oraz hotelarskiego. Flagowe rozwiązania firmy to m.in. LiveBank, iLumio czy Ringback Tones.

(ISBnews)