Auto Partner zwiększył tegoroczny cel dot. liczby warsztatów MaXserwis do 170Warszawa, 23.05.2018 (ISBnews) - Auto Partner liczy że liczba warsztatów w sieci MaXserwis zwiększy się w tym roku do 170, poinformował dyrektor sprzedaży Piotr Janta. Dotychczasowy cel na ten rok wynosił 150 warsztatów.

"Chcemy osiągnąć w tym roku liczbę 170 warsztatów MaXserwis. Na koniec marca br. w sieci MaXserwis było 140 warsztatów, zaś według stanu na 22 maja było już ich 145" - powiedział Janta podczas prezentacji wyników spółki.

Dotychczasowy cel na ten rok wynosił 150 warsztatów, dodano.

"Serwisy MaXserwis stanowią dla nas ok. 1-2% w obrocie, niemniej jest to pewna sprzedaż, która sukcesywnie rośnie. Jest to projekt niskokosztowy i przyszłościowo będzie to kilka procent w naszym obrocie" - dodał Janta.

Grupa Auto Partner jest importerem i dystrybutorem części do samochodów osobowych i dostawczych. Współpracuje z blisko 180 dostawcami części zamiennych w obszarze tzw. rynku aftermarket, jak również dostawcami OEM z całego świata. Spółka jest notowana na GPW od czerwca 2016 r.

(ISBnews)