Dom Development Wrocław rozpoczął sprzedaż 83 lokali w ramach I etapu os. IdyllaWarszawa, 05.06.2018 (ISBnews) - Dom Development Wrocław z Grupy Dom Development wprowadził do oferty 83 mieszkania w ramach I etapu osiedla Idylla we Wrocławiu przy ul. Stabłowickiej, poinformowała spółka. Dwa budynki - D i E, będą odpowiednio 2- i 4-piętrowe. Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań to IV kw. 2019 roku.

Dom Development Wrocław w ramach I etapu inwestycji Idylla oferuje lokale 2-, 3-, 4-pokojowe oraz mieszkania typu studio. W sprzedaży dostępne są lokale od 34,28 m2 do 88,25 m2 w cenie od 211 541 zł, podano.

"Stopniowo zwiększamy obecność we Wrocławiu, Idylla to kolejny projekt, tym razem w kameralnej, malowniczej okolicy Wrocławia. Stabłowice to zachodnia część Wrocławia, która w ostatnich latach szybko się rozwija. Bliskość stacji kolejowej Wrocław - Pracze gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta. W 2017 r. w tej części miasta otwarto największy we Wrocławiu zespół szkolno–przedszkolny. Miłośnicy spacerów i jazdy na rowerze znajdą tu liczne tereny zielone w okolicy i trasy rowerowe. Tworzymy przestrzeń, w której mieszkańcy będą odpoczywać po aktywnym dniu pracy" - powiedziała prezes Dom Development Wrocław Iwona Kołodziejczyk, cytowana w komunikacie.

Dom Development - jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku.

(ISBnews)