Jujubee wyznaczył premierę gry Kursk na PC i Mac na 11 października


Warszawa, 11.06.2018 (ISBnews) - Jujubee ustalił datę premiery gry przygodowo-dokumentalnej "Kursk" na 11 października br. dla platform PC i Mac oraz na pierwszą połowę 2019 roku w przypadku platform PlayStation 4 i Xbox One, podała spółka.
„Na konsolach integralnym elementem gry będzie dodatek fabularny "Kengir". Ponadto emitent informuje, że w przypadku dystrybucji cyfrowej na platformach PC i Mac cena podstawowa (nie uwzględniająca ewentualnych promocji) wyniesie 30 euro w przypadku wersji standardowej oraz 40 euro w przypadku wersji kolekcjonerskiej" - czytamy w komunikacie.
Wydawcą gry w wersji cyfrowej na platformach PC i Mac będzie emitent. Przedsprzedaż gry w wersji na platformy PC i Mac rozpocznie się w czerwcu 2018 roku, podano także.
Jujubee S.A. to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników studiów CD Projekt RED (Wiedźmin 2), Traveller's Tales (LEGO Indiana Jones, LEGO Batman) oraz Infinite Dreams (Let's Create! Pottery, Jelly Defense) - Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Spółka jest notowana na NewConnect od sierpnia 2015 r.
(ISBnews)