Patrick Kurowski będzie country managerem MLP Group na Niemcy i AustrięWarszawa, 11.06.2018 (ISBnews) - Patrick Kurowski obejmie z początkiem lipca funkcję country managera MLP Group, odpowiedzialnego za rozwój i komercjalizację parków logistycznych w Niemczech i Austrii, podała spółka.

"Jesteśmy przekonani, że Patrick znacząco przyczyni się do ekspansji i sukcesu MLP Group na rynku niemieckim i austriackim. Rynek niemiecki docelowo ma stanowić 50% naszego portfolio i jest dla MLP Group rynkiem strategicznym" - powiedział prezes Radosław T. Krochta, cytowany w komunikacie.

Kurowski posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas współpracy z dużymi, międzynarodowymi firmami. W trakcie wieloletniej pracy w agencji CBRE zajmował m.in. stanowisko Dyrektora Działu Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych. Brał udział w znaczących transakcjach na rynku nieruchomości w Austrii i Polsce. Ściśle współpracował z deweloperami, głównymi wykonawcami i najemcami powierzchni magazynowych, podano także.

MLP Group jest deweloperem powierzchni magazynowo-produkcyjnych. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r.

(ISBnews)