RN Gino Rossi powołała zarząd z Tomaszem Malickim na czeleWarszawa, 28.06.2018 (ISBnews) - Rada nadzorcza Gino Rossi powołała w skład zarządu spółki na okres kolejnej kadencji: Tomasza Malickiego na stanowisko prezesa zarządu, Pawła Urbaniaka na stanowisko wiceprezesa zarządu i Mariusza Drużyńskiego na stanowisko członka zarządu, podała spółka.

"Pan Tomasz Malicki pełnił dotychczas w ramach spółki funkcję prezesa zarządu, pan Paweł Urbaniak pełnił dotychczas w ramach spółki funkcję wicerezesa zarządu" - czytamy w komunikacie.

"Mariusz Drużyński od 2011 roku do chwili obecnej związany jest z firmą Gino Rossi S.A., w której zajmuje stanowisko dyrektora operacyjnego - odpowiada za działalność salonów na terenie Polski oraz zagranicą. W Gino Rossi S.A. pełni również funkcje dyrektora zarządzającego spółki Gino Rossi s.r.o. prowadzącej działalność handlową na terenie Republiki Czeskiej" - czytamy w załączonym życiorysie członka zarządu.

Gino Rossi zarządza markami modowymi: Gino Rossi i Simple Creative Products. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2006 r.

(ISBnews)