G. Haftarczyk i A. Hanszke zrezygnowali z zasiadania w zarządzie Benefit SystemsWarszawa, 21.11.2018 (ISBnews) - Grzegorz Haftarczyk i Arkadiusz Hanszke złożyli rezygnacje z pełnienia funkcji członków zarządu Benefit Systems ze skutkiem na dzień 20 listopada 2018 roku, podała spółka.

"Grzegorz Haftarczyk z sukcesem zakończył etap inwestycji spółki w segmencie fitness i pozostanie nadal w strukturach emitenta, gdzie będzie odpowiadał za istotne projekty zwiększające konkurencyjność głównego produktu spółki - karty MultiSport. Jako powód złożonej rezygnacji wskazał względy osobiste" - czytamy w komunikacie.

Arkadiusz Hanszke w ciągu 3 lat zbudował struktury nowoczesnego działu IT i przeprowadził szereg istotnych projektów technologicznych. Teraz zdecydował się na kontynuowanie kariery poza strukturami spółki. Jako powód złożonej rezygnacji wskazał względy osobiste, podano również.

Grupa kapitałowa Benefit Systems jest dostawcą rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych w zakresie m.in. kart sportowych oraz kultury i rozrywki (Program Kinowy, MultiTeatr). Od kwietnia 2011 roku spółka jest notowana na parkiecie głównym GPW.

(ISBnews)