Echo Investment planuje przyspieszenie w projektach biurowych w 2019 r.Warszawa, 28.11.2018 (ISBnews) - Echo Investment planuje przyspieszenie w sektorze nieruchomości biurowych w 2019 r., wynika z wypowiedzi członków zarządu. Powierzchnia projektów uruchamianych w 2019 r. może wynieść ok. 126 tys. m2 GLA wobec ok. 81 tys. m2 rozpoczynanych w 2018 r.

"Nie rozpoczęliśmy w tym roku tak wielu projektów biurowych, w przyszłym roku będzie ich dużo więcej" - zapowiedział prezes Nicklas Lindberg podczas konferencji prasowej.

W rozmowie z dziennikarzami wiceprezes Maciej Drozd wyjaśnił, że w tym roku spółka uruchamia 4 projekty biurowe: I fazę Face2Face w Katowicach, Villa Offices i Malthouse Offices w Browarach Warszawskich oraz React w Łodzi. Ich planowana łączna powierzchnia najmu to ok. 81 tys. m2.

Drozd ocenił, że w przyszłym roku uda się uruchomić zgodnie z harmonogramem pięć projektów biurowych na łącznie ok. 126 tys. m2. Będą to: Moje Miejsce II w Warszawie, Solidarności w Gdańsku, Powstańców Śląskich we Wrocławiu, Face2Face II i West 4 Business Campus I we Wrocławiu.

Echo Investment jest polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW.

(ISBnews)