T-Bull: Beta gry 'Top Speed 2' dostępna na platformie Android


Warszawa, 04.12.2018 (ISBnews) - Beta gry "Top Speed 2" ze studia T-Bull zadebiutowała na platformie Android, podała spółka. Na liście krajów wybranych przez twórców do przeprowadzania beta-testów znalazła się także Polska. Oznacza to, że gra jest już na zaawansowanym etapie produkcji, a najbliższy czas deweloper poświęci na udoskonalanie produktu, testowanie różnych rozwiązań i zbieranie feedbacku od graczy.
"Docelowo tytuł będzie dostępny w innych sklepach z aplikacjami takich jak: Apple App Store, Mi App Store (Xiaomi), Apps Club (Bemobi). Twórcy oczekują, że średni docelowy przychód z użytkownika w sklepie Google Play wynosić będzie 0,5 USD, a liczba ściągnięć każdego dnia - 20 tys" - czytamy w komunikacie.
Top Speed 2 jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej części gry, która może pochwalić się już ponad 35 milionami pobrań łącznie. Twórcy do dyspozycji graczy oddadzą 71 rożnych modeli samochodów, oferujących szeroki wachlarz możliwości tuningu i modyfikacji.
"Bardzo cieszy nas fakt, że możemy podzielić się z graczami efektami wielu miesięcy ciężkiej pracy nad naszą najnowszą produkcją 'Top Speed 2'. Podczas etapu otwartej bety chcemy poznać opinię graczy, jak również wspólnie z nimi dokonać ewentualnych modyfikacji w rozgrywce. Feedback naszych użytkowników jest dla nas niezwykle ważny, gdyż to m.in. dzięki temu mamy na koncie setki milionów pobrań" - powiedział prezes T-Bulla Grzegorz Zwoliński, cytowany w materiale.
Kluczowym aspektem gry jest tryb online, który będzie rozwijany i rozszerzany przez twórców wraz z wydawaniem regularnych aktualizacji, tak jak ma to miejsce w przypadku innych produkcji studia. Deweloper coraz większy nacisk kładzie na rozwój różnych funkcji z zakresu multiplayer, gdyż to rywalizacja z graczami z całego świata znacząco podnosi przyjemność czerpaną z rozgrywki. Kolejne elementy tworzonego przez T-Bull S.A. systemu mutliplayer będą wdrażane cyklicznie i testowane na użytkownikach w ramach beta-testów, podano również.
"Producenci gry utrzymują oczekiwania względem ilości pobrań i monetyzacji ich najnowszego tytułu. Spodziewana ilość pobrań ma wynieść średnio 20 000 dziennie w sklepie Google Play, natomiast średni przychód z każdego pobrania gry w sklepie to zgodnie z oczekiwaniami 0,5 USD. Według założeń spółki, Polska może znaleźć się na 13. miejscu na liście krajów, w których 'Top Speed 2' pobierany będzie najczęściej. Deweloper poinformował również, że oczekiwana średnia ocen nadchodzącej produkcji ma wynieść 4,7/5" - podsumowano.
T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.
(ISBnews)