QubicGames planuje premierę gry 'Hungry Baby' na Nintendo Switch w I poł. 2019


Warszawa, 06.12.2018 (ISBnews) - QubicGames zawarło z Digital Melody Games z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim, twórcą gry "Timberman", umowę wydawniczą, określającą szczegóły wydania gry "Hungry Baby" na platformę Nintendo Switch, podała spółka. Premiera gry w wersji na platformę Nintendo Switch planowana jest w I półroczu 2019 roku, podano także
"W zamian za udzielenie licencji na wydanie gry developer otrzyma od emitenta wynagrodzenie w postaci revenue share (procentu od przychodów ze sprzedaży gry). 'Hungry Baby' jest grą party z unikalną grafiką, trybami gry od 1 do 4 graczy, zdesignowaną w pełni pod konsolę Nintendo Switch. Emitent informuje, iż premiera gry w wersji na platformę Nintendo Switch planowana jest w pierwszym półroczu 2019 roku" - czytamy w komunikacie.
QubicGames S.A. jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 r. i wyprodukowało już łącznie ponad 20 gier wideo. Do 2012 r. spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 r. zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac. Spółka jest notowana na NewConnect od 2016 r.
(ISBnews)