Echo Investment wprowadziło do oferty 257 lokali w nowej inwestycji w PoznaniuWarszawa, 11.12.2018 (ISBnews) - Echo Investment wprowadziło do sprzedaży 257 mieszkań w ramach nowej inwestycji w Poznaniu - Apartamentów Esencja, podała spółka.

"Echo Investment, realizując swoje inwestycje na terenie Poznania, na pierwszym miejscu zawsze stawia komfort przyszłych mieszkańców. Już na etapie projektowania dbamy, aby tworzona przez nas przestrzeń była idealnym miejscem do życia. Apartamenty Esencja to odpowiedź na współczesne potrzeby ludzi. Żyjąc w ciągłym biegu, bardzo cenimy nowoczesne i wygodne rozwiązania w miejscu, w którym żyjemy, a jednocześnie czujemy potrzebę spędzania czasu na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni" - powiedział dyrektor sprzedaży w Dziale Mieszkaniowym Echo Investment Dawid Wrona, cytowany w komunikacie.

Wśród planowanych udogodnień są m.in.: prywatny paczkomat, dostęp do ładowarki samochodów elektrycznych, stojaki i boksy rowerowe, a także przyjazny plac zabaw dla dzieci. W ofercie dewelopera znajduje się 257 mieszkań o powierzchni 25-92 m2, od kawalerek po czteropokojowe apartamenty, podano też w materiale.

Echo Investment jest polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW.

(ISBnews)