Warszawa, 14.12.2018 (ISBnews) - T-Bull chce mocno rozpocząć przyszły rok z grą „Top Speed2". Ponadto rozpoczął prace nad nowym tytułem z gatunku MMO strategy, poinformował ISBnews.tv członek zarządu Damian Fijałkowski.
„2019 będzie stał pod znakiem 'Top Speed 2'. Jesteśmy na finiszu tego tytułu, jest już wersja beta - można go pobrać i zacząć już testować. Rok 2019 to mocne wspieranie i rozwijanie tego tytułu, który powstawał przez długie miesiące w naszym studiu. To tytuł, który będzie bardzo mocno pogłębiany z racji tego, że jest to gra finalnie bardzo mocno oparta na relacjach multiplayerowych" – powiedział ISBnews.tv Fijałkowski.
Według jego słów, studio chce aktywnie angazować graczy zarówno w trybie singleplayer, jak i później dla całej społeczności.
„Przyszły rok będzie się u nas mocno zaczynał z 'Top Speed 2', ale będzie jeszcze kilka update przed finalną premierą. Następnym głównym tematem na rok 2019 jest gra z gatunku MMO strategy, którą zaczynamy w tym momencie. Prace nad nią już się rozpoczęły. Dalej będa kolejne tytuły, realizacja strategii, o której mówiliśmy przy okazji wchodzenia na główny rynek GPW. Idziemy w kierunku gier z dużo głębszą metą, trochę większych, które będą w stanie zatrzymać gracza nie na 2 tygodnie, ale na długie miesiące" – dodał członek zarządu.
T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.
(ISBnews)