T-Bull przesuwa premierę 'Top Speed 2', wdroży w grze dodatkowe rozwiązania


Warszawa, 21.12.2018 (ISBnews) - T-Bull podjął decyzję o rozszerzeniu pierwotnie planowanych funkcjonalności oraz wdrożeniu dodatkowych rozwiązań w grze "Top Speed 2", podała spółka. W związku z tym premiera gry zostaje przesunięta na I poł. 2019 roku.
"Pierwotnie planowana premiera gry na platformie Android miała odbyć się do końca grudnia 2018 r. Zarząd podtrzymuje wszystkie [...] oczekiwania wobec parametrów monetyzacyjnych gry 'Top Speed 2'" - czytamy w komunikacie.
Prace nad "Top Speed 2" są zaawansowane, a wersja beta tej gry (aplikacja nieukończona, posiadająca wybrane funkcjonalności, które są testowane przez chętnych użytkowników w celu wyeliminowania błędów i wprowadzenia usprawnień) dostępna jest na platformie Android w wybranych krajach, m. in. w Polsce, zaznaczono w informacji.
T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.
(ISBnews)