Przychody MZN Property wzrosły o 16,65% r: r do 2,3 mln zł w grudniuWarszawa, 21.01.2019 (ISBnews) - Skonsolidowane przychody netto ze sprzedaży osiągnięte przez MZN Property w grudniu 2018 r. wyniosły 2 298 tys. zł, co oznacza wzrost o 16,65% r/r.

"Przychody netto ze sprzedaży osiągnięte narastająco do dnia 31 grudnia 2018 r. wyniosły 26 337 tys. zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w roku ubiegłym o 23,59%" - czytamy w komunikacie.

Spółka informuje, że przedstawione powyżej dane mają charakter orientacyjny i cząstkowy, a ich ostateczna wartość zostanie przedstawiona w ramach odpowiedniego raportu okresowego.

MZN Property jest właścicielem budowanej wokół serwisu Morizon.pl platformy nieruchomościowo-finansowej OneStopShop, która ułatwia użytkownikom proces transakcji na rynku nieruchomości. Platforma udostępnia funkcjonalności w zakresie sprzedaży oraz wyszukiwania i finansowania nieruchomości. Najważniejszym i największym serwisem nieruchomościowym Grupy jest Morizon.pl. W skład Grupy MZN Property wchodzą m.in. spółki Grupa Morizon, Lendi (pośrednictwo finansowe) i Finpack (m.in. software). Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od lipca 2017 r.

(ISBnews)