RN Sescom powołała zarząd na kolejną kadencję z S.Halbrytem jako prezesemWarszawa, 13.02.2019 (ISBnews) - Rada nadzorcza Sescom powołała zarząd na nową kadencję ze Sławomirem Halbrytem na stanowisku prezesa, podała spółka.

"Rada nadzorcza powołała na okres kadencji 2019-2023 zarząd w następującym składzie: Sławomir Halbryt - prezes zarządu,
Magdalena Budnik - członek zarządu, Adam Kabat - członek zarządu, Sławomir Kądziela - członek zarządu" - czytamy w komunikacie.

Pan Sławomir Halbryt od początku kariery związany był z budownictwem oraz inwestycjami na rynku nieruchomości komercyjnych. Jest prezesem zarządu Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza, członkiem Komitetu założycielskiego Stowarzyszenia na rzecz elektrowni jądrowej w województwie pomorskim, a także prezesem zarządu Project Evolution Sp. z o.o., właściciela portalu www.4pm.pl, czytamy także.

Sescom działa od 2008 r. i świadczy kompleksowe usługi techniczne dla sieci handlowych i usługowych przez cały cykl życia ich placówek - od planowania inwestycji, projektowania i wykańczania obiektów, przez utrzymanie techniczne, optymalizację zużycia energii, po wdrożenia nowych technologii i analitykę wspierającą wzrost efektywności. Obecnie obsługuje ponad 34 000 placówek, a portfolio dotychczas obsługiwanych klientów obejmuje ok. 150 firm. Spółka przeniosła notowania na rynek główny GPW w marcu 2018 r.

(ISBnews)