Ronson wprowadził do oferty 138 lokali w ramach I etapu os. Ursus CentralnyWarszawa, 15.03.2019 (ISBnews) - Ronson Development wprowadził do przedsprzedaży 138 mieszkań w ramach I etapu osiedla Ursus Centralny w Warszawie, podała spółka. W ramach całej inwestycji powstanie docelowo 1 600 mieszkań.

"Atutem projektu przy ul. Gierdziejewskiego jest przede wszystkim znakomita komunikacja z centrum miasta - stacja kolejki Warszawa Ursus znajduje się zaledwie 500 m stąd. Mieszkańcy będą mieli w zasięgu ręki także powstający w tym miejscu pierwszy w Warszawie EKOpark ze ścieżkami edukacyjnymi, panelami solarnymi i naturalnym placem zabaw. Plan Ursusa Centralnego zakłada przedłużenie parku i wkomponowanie w niego osiedla" - powiedział wiceprezes Ronson Development odpowiedzialny za sprzedaż i marketing Andrzej Gutowski, cytowany w komunikacie.

W pierwszym etapie Ursusa Centralnego klienci będą mogli wybierać wśród mieszkań 2-, 3 i 4-pokojowych o kompaktowych metrażach. Większość oferty stanowią lokale od 32 do 65 m2. Deweloper zaplanował budowę mieszkań 2-, 3 i 4-pokojowych z możliwością łączenia, podano również.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2018 r. sprzedała 773 lokale.

(ISBnews)