T-Bull blisko 400 mln łącznych pobrań, rusza z gamingową ofensywą


Warszawa, 15.03.2019 (ISBnews) - T-Bull odnotował 4,4 mln pobrań gier w lutym, co daje ponad 392,5 mln pobrań łącznie, podała spółka. Deweloper rusza z gamingową ofensywą. W sklepie Play możemy znaleźć nowości w fazie otwartych beta testów: "Bike Rider Mobile", "Racing Classics PRO", "Best Sniper Legacy", "Pool Clash: 8 Ball Billiards".
"Okrągła suma [400 mln] zdaje się być już na wyciągnięcie ręki. To zasługa konsumentów przede wszystkim takich państw jak Indie, Indonezja, Meksyk, Brazylia i Rosja. To tam gry polskiego studia cieszą się największą, nieprzerwaną popularnością" - czytamy w komunikacie.
Gra, która od dnia swojej premiery w grudniu 2016 roku, cieszy się niesłabnącym uznaniem graczy to "Moto Rider GO". Ten symulator jazdy na motocyklu tylko w zeszłym miesiącu pobrano prawie 1,3 mln razy na urządzeniach mobilnych, co łącznie przekłada się na 71,6 mln ściągnięć. "Ten wynik cieszy tym bardziej, że po raz pierwszy zespół Google Play docenił produkt na tyle, że gra otrzymała w lutym promocję na głównej stronie sklepu" - podano również.
"Udany luty to jednak zasługa nie tylko uznanych tytułów, ale też ogromna ofensywa wrocławskich byków. T-Bull kładzie duży nacisk na doszlifowanie swoich gier nie tylko pod względem technicznym, ale też z punktu widzenia user experience. Firma słucha opinii swoich beta testerów i wdraża poprawki, które mają na celu wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom w fazie docelowej" - czytamy dalej.
"W naszym studiu nie zatrzymujemy się ani na chwilę. Pracujemy nad coraz to nowymi produkcjami i poprawkami. Nieoceniona dla nas jest możliwość weryfikacji naszych pomysłów w ramach otwartych testów beta - to one pozwalają nam skierować nasze produkcje na odpowiednie tory i zwrócić uwagę na kluczowe elementy ważne dla graczy" - powiedział współzałożyciel i prezes T-Bull Grzegorz Zwoliński, cytowany w komunikacie.
W najbliższym czasie deweloper szykuje szereg nowości. Przede wszystkim największe zaangażowanie i zasoby pracy pochłania "Top Speed 2", którego premiera zbliża się już wielkimi krokami, zaznaczono w informacji.
Jak podała spółka, już wkrótce w grze powinna pojawić się nowa aktualizacja, która wprowadzi wzbogacony tryb rankingów umożliwiający graczom zweryfikowanie swojego poziomu progresu i umiejętności.
"Użytkownicy stawiający na rywalizację będą mieli możliwość porównywania drabinek punktowych i walki o pozycję lidera. To kolejny aspekt rozbudowanego trybu multiplayer w wyczekiwanej produkcji T-Bull. Otwarta wersja beta 'Top Speed 2' dostępna już teraz w sklepie Google Play w tym miejscu. Oprócz tego deweloper informuje o znacznym poszerzeniu swojego portfolio" - czytamy dalej.
Już teraz w sklepie Play można znaleźć nowości w fazie otwartych beta testów: "Bike Rider Mobile", "Racing Classics PRO", "Best Sniper Legacy", "Pool Clash: 8 Ball Billiards", wymieniono w komunikacie.
T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.
(ISBnews)