QubicGames ma umowę dot. wydania gry 'Down to Hell' na Nintendo Switch


Warszawa, 27.03.2019 (ISBnews) - QubicGames zawarł z firmą Red Dev Studio z siedzibą w Olsztynie umowę wydawniczą, określającą szczegóły przystosowania i wydania gry "Down to Hell" na konsolę Nintendo Switch, podała spółka.
"W zamian za udzielenie licencji na wydanie Gry Developer otrzyma od Emitenta wynagrodzenie w postaci Revenue Share (procentu od przychodów ze sprzedaży gry). 'Down to Hell' jest grą typu 'hack & slash' opartą na dynamicznej rozgrywce z klimatyczną ścieżką dźwiękową" - czytamy w komunikacie.
Data premiera gry w wersji na platformę Nintendo Switch będzie uzależniona od postępu prac developera gry nad wersją PC/Mac, podano także.
QubicGames S.A. jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 r. i wyprodukowało już łącznie ponad 20 gier wideo. Do 2012 r. spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 r. zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac. Spółka jest notowana na NewConnect od 2016 r.
(ISBnews)