BAH przedłużył termin negocjacji z SurPrice dot. franczyzy w Czechach do 30 IVWarszawa, 01.04.2019 (ISBnews) - BA Car Rental (działająca do czasu rejestracji nowej nazwy spółki w KRS pod nazwą Lobexim), spółka zależna British Automotive Holding, podpisała z Surprice Rent A Car drugi term sheet, przedłużając termin wyłączności na negocjacje dotyczące warunków umowy franczyzowej na rynek czeski do 30 kwietnia br., podał BAH.

"Podpisanie drugiego term sheet nastąpiło w związku z nadchodzącym terminem wygaśnięcia term sheet podpisanego 4 marca 2018 r., a jego przedmiotem jest w szczególności uzgodnienie, iż spółce BACR został przedłużony czas wyłączności na prowadzenie negocjacji co do zawarcia umowy franczyzy na okres do 30 kwietnia 2019 r." - czytamy w komunikacie.

Pozostałe postanowienia drugiego term sheet są tożsame z postanowieniami zawartymi w pierwszym dokumencie, podano również.

Będzie to kolejny - po Polsce - kraj, gdzie grupa będzie miała wyłączność na prowadzenie działalności wypożyczalni aut pod marką SurPrice.

British Automotive Holding to generalny importer, wyłączny przedstawiciel na Polskę oraz diler samochodów Jaguar, Land Rover i Aston Martin. W ciągu ponad 15 lat działalności na rynku motoryzacyjnym spółka sprzedała na polskim rynku ponad 14 tys. samochodów. Spółka od 2008 r. jest notowana na rynku głównym GPW.

(ISBnews)