QubicGames ma licencję na wydanie gry 'Soul Searching' na Nintendo Switch


Warszawa, 20.05.2019 (ISBnews) - QubicGames zawarł z firmą Kayabros z siedzibą w Turcji umowę wydawniczą, określającą szczegóły wydania gry "Soul Searching" na konsolę Nintendo Switch, podała spółka. Premiera Gry na platformie Nintendo Switch planowana jest w IV kw. 2019 roku.
"W zamian za udzielenie licencji do gry developer otrzyma od emitenta wynagrodzenie w postaci Revenue Share (procentu od przychodów ze sprzedaży gry)" - czytamy w komunikacie.
Daty premier gry na poszczególne platformy będą uzależnione od postępu prac developera gry nad wersją PC/Mac oraz Nintendo Switch, przy czym gra w wersji Nintendo Switch planowana jest do wydania w drugiej połowie 2019 r., czytamy także.
QubicGames S.A. jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 r. i wyprodukowało już łącznie ponad 20 gier wideo. Do 2012 r. spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 r. zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac. Spółka jest notowana na NewConnect od 2016 r.
(ISBnews)