Romańczuk już nie jest wiceministrem rolnictwa

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
25 lipca 2019, 16:29
Wiceminister rolnictwa, senator Tadeusz Romańczuk złożył na ręce premiera rezygnację ze stanowiska. Została ona przyjęta - dowiedziała się PAP w biurze prasowym resortu.

"Uprzejmie informuję, że Tadeusz Romańczuk nie pełni już funkcji sekretarza stanu w MRiRW. Złożył on prośbę o przyjęcie rezygnacji z pełnionej funkcji. Premier Mateusz Morawiecki przyjął rezygnację" - wyjaśniła dyrektor biura Małgorzata Książyk.

61 -letni senator PiS został sekretarzem stanu w 13 sierpniu 2018 r. W resorcie odpowiadał m.in. za rynki rolne.

Romańczuk jest członkiem senackiej komisji rolnictwa.

Obecnie w kierownictwie MRiRW jest sekretarz stanu Szymon Giżyński oraz dwóch podsekretarzy stanu: Rafał Romanowski i Ryszard Zarudzki. (PAP)

autor: Anna Wysoczańska

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: PAP
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj