Dekpol ma list intencyjny ze spółką Karuzela Kołobrzeg ws. budowy centrum handl.Warszawa, 28.11.2019 (ISBnews) - Dekpol podpisał list intencyjny z Karuzela Kołobrzeg Sp. z o.o w związku z wyborem spółki na generalnego wykonawcę inwestycji obejmującej budowę centrum handlowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Kołobrzegu, podała spółka.

"Umowa o generalne wykonawstwo zostanie zawarta w grudniu 2019 r. Zakończenie przez spółkę realizacji inwestycji ma nastąpić w maju 2021 r. pod warunkiem zawarcia umowy i przekazania placu budowy w określonym terminie" - czytamy w komunikacie.

Całkowite ryczałtowe wynagrodzenie netto emitenta za wykonanie inwestycji zostało ustalone na poziomie ok. 12% przychodów grupy kapitałowej spółki za 2018 r., podano także.

Dekpol opiera się na trzech głównych segmentach: usługach w zakresie generalnego wykonawstwa, produkcji łyżek i osprzętów do maszyn budowlanych i działalności deweloperskiej. Od 2015 roku akcje spółki notowane są na GPW. W 2017 r. Dekpol miał 579 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)