Cały czas wchodzi to w grę i jeśli będą odpowiednie sygnały, to będziemy się cofać - tak o ewentualnym przywracaniu łagodzonych obecnie obostrzeń mówił w środę minister zdrowia Łukasz Szumowski
Minister zdrowia pytany na konferencji prasowej, czy jest możliwość , które są obecnie łagodzone, odpowiedział, że "cały czas wchodzi to w grę".
Podał jako przykład Koreę Południową, gdzie po poluzowaniu obostrzeń nie przestrzegano warunków bezpieczeństwa i w konsekwencji władze zdecydowały się przywrócić restrykcje.
"Jeśli będą takie sygnały, to będziemy się cofać. Natomiast mam nadzieję, że będziemy się zachowywali odpowiedzialnie" - powiedział Szumowski.
>>> Czytaj też: Polacy rzucili się na wakacje 2021. Na tegorocznych wyjazdach postawili krzyżyk
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: PAP
Zobacz
|
