Red Dev Studio: Premiera 'Doubles Hard' na platformie Steam 9 czerwca


Warszawa, 29.05.2020 (ISBnews) - Gra "Doubles Hard" zadebiutuje 9 czerwca na platformie Steam, podało Red Dev Studio. Od połowy kwietnia br. tytuł jest już dostępny w wersji na Nintendo Steam.
"Ze względu na bardzo pozytywne oceny gry 'Doubles Hard' od graczy Nintendo Switch chcieliśmy jak najszybciej udostępnić także wersję na komputery stacjonarne. Miło nam poinformować, że jesteśmy na finiszu prac i tytuł zawita na Steam już 9 czerwca. Rolę wydawcy przy tym projekcie pełni nasz partner biznesowy, spółka Ultimate Games" - powiedział prezes Red Dev Studio Wojciech Sypko, cytowany w komunikacie.
Jeszcze w II kwartale br. Red Dev Studio wprowadzi do sprzedaży dwie kolejne gry ze swojego portfolio - "Powetris" oraz "Space Shift". Pierwszy tytuł zostanie wydany w czerwcu w wersji na konsolę Nintendo Switch. Zadaniem gracza będzie układanie spadających klocków w taki sposób, aby na ekranie powstał odpowiedni wzór. Drugi tytuł to, podobnie jak "Doubles Hard", trójwymiarowa gra logiczna, inspirowana klasyczną dwuwymiarową grą "Sokoban".
Red Dev Studio prowadzi działalność na rynku gier wideo, skupiając się na produkcji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od września 2019 r.
(ISBnews)